JCD0524D15
Extended
MFR.Part #
JCD0524D15
JLCPCB Part #
C5744779
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 15V 167mA 18V~36V 2 5W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS