IMM0205S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IMM0205S15
JLCPCB Part #
C5656523
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 133mA 15V 2W 4.5V~9V 79% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS