IHA0112S15
Extended
MFR.Part #
IHA0112S15
JLCPCB Part #
C5656864
Package
SIP,19.5x12.5mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 67mA 6kV 76% SIP,19.5x12.5mm Isolated Power Modules ROHS