RDE0324S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
RDE0324S15
JLCPCB Part #
C7040634
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 85% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS