IES0224S15
MFR.Part #
IES0224S15
JLCPCB Part #
C7206954
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 133mA 15V 21.6V~26.4V 84% SMD-5P,13.2x8.5mm DC-DC Power Modules ROHS