ICZ0948D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ICZ0948D12
JLCPCB Part #
C6968370
Package
SIP,21.8x9.6mm
Description
12V 2 36V~75V 375mA 87% SIP,21.8x9.6mm DC-DC Power Modules ROHS