JTB0324D15
MFR.Part #
JTB0324D15
JLCPCB Part #
C6281554
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 3W 72% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS