JSM2548S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JSM2548S12
JLCPCB Part #
C7212619
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 12V 2.09A 25W 36V~75V 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS