ICZ0948S12
MFR.Part #
ICZ0948S12
JLCPCB Part #
C7206811
Package
SIP,21.8x9.6mm
Description
1 12V 36V~75V 750mA 89% SIP,21.8x9.6mm DC-DC Power Modules ROHS