IAB0112D24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IAB0112D24
JLCPCB Part #
C5656318
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1.008W 1.5kV 10.8V~13.2V 2 21mA 24V 80% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS