IMA0124D12
Extended
MFR.Part #
IMA0124D12
JLCPCB Part #
C5740073
Package
SIP,19.5x9.2mm
Description
12V 1W 2 21.6V~26.4V 41.6mA 4kV 72% Short Circuit Protection、Overvoltage protection SIP,19.5x9.2mm Isolated Power Modules ROHS