ICZ0912D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ICZ0912D15
JLCPCB Part #
C6968364
Package
SIP,21.8x9.6mm
Description
15V 2 300mA 89% 9V~18V SIP,21.8x9.6mm DC-DC Power Modules ROHS