ECL15US09-E
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ECL15US09-E
Description
-20°C ~ 70°C (With Derating) 1 1.67A 15 W 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm) 4-DIP module 62368-1 80% 85 ~ 264 VAC 9V CSA,cUL,EN,IEC,UL Closed ITE (Commercial) Through hole Universal Input - Power Module/Power Supply ROHS