JAH0212S24
Extended
MFR.Part #
JAH0212S24
JLCPCB Part #
C7291408
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10.8V~13.2V 24V 65% 83mA DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS