JSE0812S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JSE0812S12
JLCPCB Part #
C5774662
Package
DIP,23.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 12V 665mA 84% 8W 9V~18V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS