JCM2012D12
MFR.Part #
JCM2012D12
JLCPCB Part #
C6070472
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 12V 2 20W 833mA 89% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS