JSM1048S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JSM1048S3V3
JLCPCB Part #
C5744030
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 2.5A 3.3V 36V~75V 83% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS