C323A222K40C322
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C323A222K40C322
JLCPCB Part #
C19631349
Package
Plugin,P=10mm
Description
1kV 2.2nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS