C42Q2565KBSC000
MFR.Part #
C42Q2565KBSC000
JLCPCB Part #
C5357821
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 5.6uF CQC、UL、KC、CUL、ENEC X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS