4310-DC12V
Extended
Manufacturer
XHXDZ
MFR.Part #
4310-DC12V
JLCPCB Part #
C50387115
Package
Plugin,D=43mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 13mA 33mm 3V~15V 3kHz 43mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,D=43mm Buzzers ROHS