BYC30B-600PJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYC30B-600PJ
JLCPCB Part #
C602575
Package
D2PAK
Description
10uA@600V 2V@30A 30A 600V Independent D2PAK Diodes - General Purpose ROHS