SMAJ48CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ48CAJ
JLCPCB Part #
C20140232
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 48V 5.2A 58.5V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS