ACTT2S-800E,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
ACTT2S-800E,118
JLCPCB Part #
C256395
Package
TO-252(DPAK)
Description
10mA 15.4A 1V 25mA 2A 2V 500mW 800V TO-252(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS