TTP95N68A
MFR.Part #
TTP95N68A
JLCPCB Part #
C691686
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 130.5W 222pF 274pF 3V 4.169nF 6.5mΩ@10V 68V 70nC@10V 95A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS