TPA65R520D
MFR.Part #
TPA65R520D
JLCPCB Part #
C508081
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 0.5pF 1 N-channel 12.5nC@10V 28W 4V 520mΩ@10V 564pF 700V 7A TO-220F-3 MOSFETs ROHS