TTP115N08A
MFR.Part #
TTP115N08A
JLCPCB Part #
C691696
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 112nC@10V 115A 200W 261pF 3V 6.4mΩ@10V 6.65nF 80V TO-220 MOSFETs ROHS