TMA12N50H
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMA12N50H
JLCPCB Part #
C329330
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.18nF 125pF 12A 14pF 35nC@10V 4V 500V 550mΩ@10V 65W N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS