TMB80N08A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMB80N08A
JLCPCB Part #
C329312
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 163pF 170W 272pF 2V 3.134nF 4mΩ@10V 80A 80V 84nC@10V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS