TTD135N68A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TTD135N68A
JLCPCB Part #
C691684
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 114nC@10V 160W 396pF 4.2mΩ@10V 46A 4V 6.646nF 68V TO-252-2 MOSFETs ROHS