TTD20N04AT
MFR.Part #
TTD20N04AT
JLCPCB Part #
C883511
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4V 18mΩ@10V 20A 28.8W 40V 62pF 659pF TO-252-2 MOSFETs ROHS