TPD50R3K8D
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPD50R3K8D
JLCPCB Part #
C691586
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 1 N-channel 1A 2.8nC@10V 3.6pF 3.8Ω@10V 41pF 4V 5.4W 550V TO-252 MOSFETs ROHS