TMA20N65H
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMA20N65H
JLCPCB Part #
C596287
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120W 20A 350mΩ@10V 3V 650V TO-220F-3 MOSFETs ROHS