TPB65R120M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPB65R120M
JLCPCB Part #
C691629
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120mΩ@10V 2.393nF 2.5V 219W 30A 4pF 57nC@10V 700V 90pF TO-263 MOSFETs ROHS