TPA65R170M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPA65R170M
JLCPCB Part #
C329311
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.84nF 151W 170mΩ@10V 20A 4.5V 54nC@10V 650V 8pF TO-220F MOSFETs ROHS