TTB30P10AT
MFR.Part #
TTB30P10AT
JLCPCB Part #
C691665
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.7V 100V 136W 140nC@10V 2.513nF 30A 35mΩ@10V 376pF TO-263-2 MOSFETs ROHS