TMB140N10A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMB140N10A
JLCPCB Part #
C596298
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 130A 146nC@10V 235W 2V 359pF 6.32nF 6mΩ@10V TO-263 MOSFETs ROHS