TPA65R600M
MFR.Part #
TPA65R600M
JLCPCB Part #
C691638
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5pF 13nC@10V 2.5V 28W 4.2A 600mΩ@10V 650V TO-220F-3 MOSFETs ROHS