TPA65R1K5M
MFR.Part #
TPA65R1K5M
JLCPCB Part #
C691641
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 0.4pF 1 N-channel 1.5Ω@10V 2.5V 225pF 25W 3A 650V 7nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS