TTD18P10AT
MFR.Part #
TTD18P10AT
JLCPCB Part #
C691667
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 102pF 113W 18A 1V 4.182nF 53pF 70nC@10V 80mΩ@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS