TSG12N10AT
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TSG12N10AT
JLCPCB Part #
C329324
Package
DFN-8-EP(5.8x5.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 12pF 15.5mΩ@4.5V 2.455nF 2.5V 45nC@10V 55A 56.5W N-Channel DFN-8-EP(5.8x5.3) MOSFETs ROHS