WHSMD1206-020
Extended
Manufacturer
WONDHOPE ELECTRIC
MFR.Part #
WHSMD1206-020
JLCPCB Part #
C2802391
Package
SMD
Description
200mA 20A 24V 400mA 4Ω 600mW 700mΩ 80ms SMD Resettable Fuses ROHS