Y1630511R000F9R
MFR.Part #
Y1630511R000F9R
JLCPCB Part #
C4094716
Description
-55℃~+150℃ 250mW 511Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS