SG73S2BTTD4873D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4873D
JLCPCB Part #
C4244020
Description
-55℃~+155℃ 333mW 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS