Y0103562R000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0103562R000V9L
JLCPCB Part #
C1496443
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2W 562Ω Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS