RN732BTTD4071B10
MFR.Part #
RN732BTTD4071B10
JLCPCB Part #
C4325059
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS