Y16305K11000F9R
MFR.Part #
Y16305K11000F9R
JLCPCB Part #
C4349889
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.11kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS