Y1625511R000F9R
MFR.Part #
Y1625511R000F9R
JLCPCB Part #
C4011280
Description
-55℃~+150℃ 300mW 511Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS