Y162760K7000T0W
MFR.Part #
Y162760K7000T0W
JLCPCB Part #
C4081043
Description
-55℃~+150℃ 500mW 60.7kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount