53D241F200HL6
MFR.Part #
53D241F200HL6
JLCPCB Part #
C1611547
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 200V 240uF 54.4mm 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded