Y162740K0000T0W
MFR.Part #
Y162740K0000T0W
JLCPCB Part #
C4209412
Description
-55℃~+150℃ 40kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount